tel. 068 320 02 34  tel. kom. 0602 53 52 07  e-mail: kozlowski@przeprowadzam.pl
Przeprowadzki
Strona główna Przeprowadzki Flota Porady Kontakt
Przeprowadzki
Przeprowadzki - magazynowanie
Firma oferuje możliwość przechowania różnego rodzaju towarów (poza towarami niebezpiecznymi, np. farby, lakiery, benzyna itp.) w odpowiednio do tego celu przystosowanych pomieszczeniach. Boksy przechowalnicze znajdują się na terenie Zielonej Góry. Mają wymiary od 14 m 2 do 20 m 2 (wysokość 3 m). Każdy ma odrębne zamknięcie i jest ubezpieczony. Dostęp do boksów możliwy jest w każdym dniu roboczym po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu godziny ( w wyjątkowych sytuacjach również w weekendy).

Warunki wynajmu uzależnione są od czasu wynajęcia:
  • 1 tydzień - 100 zł (bez względu na wielkość boksu),
  • 1 miesiąc - 300 lub 400 zł (w zależności od wielkości),
  • Powyżej miesiąca - ceny do indywidualnego uzgodnienia.

Wszystkie podane ceny nie zawierają 22 % podatku VAT.Informujemy, że usługa magazynowania jest już dostępna dla naszych klientów. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami.

Kalkulator przeprowadzkiPragniemy przedstawić Państwu nową usługę oferowaną przez naszą firmę, jaką jest likwidacja mieszkań. Jeśli sprzedają Państwo mieszkanie, bądź dostali w spadku lub w jakiejkolwiek innej sytuacji chcieliby Państwo pozbyć się znajdujących się mebli w mieszkaniu, nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami.