tel. 068 320 02 34  tel. kom. 0602 53 52 07  e-mail: kozlowski@przeprowadzam.pl
Przeprowadzki
Strona główna Przeprowadzki Flota Porady Kontakt
Przeprowadzki

Przeprowadzki Holandia - do Holandii

Witamy Państwa na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą, która organizuje przeprowadzki na terenie całej Europy. Jeśli zamierzają się Państwo przeprowadzić do Holandii lub z Holandii do Polski, np. do takich miast jak Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin czy Zielona Góra, możemy Państwu zaoferować nasze usługi. Mamy wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu krajowych oraz międzynarodowych przeprowadzek. Dysponujemy materiałami zabezpieczającymi, dzięki czemu Państwa ładunek będzie odpowiednio zabezpieczony na czas przeprowadzki. Realizujemy przeprowadzki na terenie całego kraju oraz całej Europy, dlatego nie stanowi dla nas problemu dojazd do innego miejsca w kraju. Z racji, że nasza firma działa w mniejszym mieście niż np. Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław możemy Państwu zaoferować niższe ceny.

Zadzwoń i zapytaj o cenę: 602 53 52 07


Proponujemy Państwu przeprowadzki do wszystkich miast Holandii, m.in.:
  • Przeprowadzki Amsterdam
  • Przeprowadzki Rotterdam
  • Przeprowadzki Haga
  • Przeprowadzki Utrecht
  • Przeprowadzki Eindhoven
  • Przeprowadzki Tilburg
  • Przeprowadzki Groningen


Przeprowadzki do Holandii Zielona Góra

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do działu kontakt.


Informujemy, że usługa magazynowania jest już dostępna dla naszych klientów. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami.

Kalkulator przeprowadzkiPragniemy przedstawić Państwu nową usługę oferowaną przez naszą firmę, jaką jest likwidacja mieszkań. Jeśli sprzedają Państwo mieszkanie, bądź dostali w spadku lub w jakiejkolwiek innej sytuacji chcieliby Państwo pozbyć się znajdujących się mebli w mieszkaniu, nasza oferta jest skierowana właśnie do Państwa. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się ze szczegółami.